top of page
LUOHAN QIGONG
ROK SZKOLNY 2023/2024
IMG_8447_1 kopia.jpg

Zapisów na treningi można dokonać tylko i wyłącznie w formie online, za pomocą podanych poniżej linków do formularzy.

 

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną COVID-19 wszystkie zapisy i wpłaty obsługiwane będą elektronicznie. Prosimy o zapoznanie się z procedurami, które podwyższają bezpieczeństwo uczestników zajęć.

W naszym Klubie dbamy o to, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo i higieną. Obiekt jest odkażany po każdej grupie (szatnie, sprzęt, klamki, krzesła, kontakty, toaleta). Codziennie również ozonujemy pomieszczenia aby maksymalnie podnieść higienę. Zabezpieczamy żele do dezynfekcji rąk. W czasie oczekiwania na zajęcia prosimy o noszenie maseczek zakrywających usta i nos. Plan treningów został skonstruowany w sposób, aby ograniczyć kontakt ćwiczących, z osobami z innych grup. W związku z tym, prosimy o przychodzenie na zajęcia nie wcześniej, niż na 15 min przed planowaną godziną  treningu.

Informujemy również, że na wszystkich grupach obowiązuje limit osób trenujących na sali.

 

Zajęcia grup uruchamiamy od 6 września. Prosimy o wpisanie się do odpowiedniej grupy do końca sierpnia. Ilość miejsc na grupach z uwagi na sytuację z epidemią jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą. Zajęcia poszczególnych grup zostaną uruchomione przy min 5 zapisanych osobach.

Linki do zajęć online zostaną rozesłane osobom, które dokonają zapisu na zajęcia. W przypadku braku możliwości przyjścia osobiście na zajęcia, zawsze można skorzystać z opcji treningu online!

Poniedziałek / środa 18:30–19:20
Grupa początkująca

W klubie i online

Poniedziałek / środa 19:30-20:20
Grupa ubiegłoroczna

W klubie i online

Poniedziałek / środa godz. 20:30-21:20
Grupa początkująca

W klubie i online

Wtorek/czwartek godz. 19:00-20:10
Grupa zaawansowana/średnia

W klubie i online

Piątek godz. 18:00-18:50
Grupa początkująca

W klubie i online

8FFEB588-FF1C-41FA-8A77-9E4AD4D0F5A4_edited.jpg

Honorujemy karty Multisport na zajęcia stacjonarne grup początkujących.

bottom of page