LUOHAN QIGONG
ROK SZKOLNY 2020/2021
IMG_8447_1 kopia.jpg

Zapisów na treningi można dokonać tylko i wyłącznie w formie online, za pomocą podanych poniżej linków do formularzy.

 

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną COVID-19 wszystkie zapisy i wpłaty obsługiwane będą elektronicznie. Prosimy o zapoznanie się z procedurami, które podwyższają bezpieczeństwo uczestników zajęć.

W naszym Klubie dbamy o to, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo i higieną. Obiekt jest odkażany po każdej grupie (szatnie, sprzęt, klamki, krzesła, kontakty, toaleta). Codziennie również ozonujemy pomieszczenia aby maksymalnie podnieść higienę. Zabezpieczamy żele do dezynfekcji rąk. W czasie oczekiwania na zajęcia prosimy o noszenie maseczek zakrywających usta i nos. Plan treningów został skonstruowany w sposób, aby ograniczyć kontakt ćwiczących, z osobami z innych grup. W związku z tym, prosimy o przychodzenie na zajęcia nie wcześniej, niż na 15 min przed planowaną godziną  treningu.

Informujemy również, że na wszystkich grupach obowiązuje limit osób trenujących na sali.

 

Zajęcia grup bardziej zaawansowanych planujemy uruchomić od 1 września. Prosimy o wpisanie się do odpowiedniej grupy do końca sierpnia. Ilość miejsc na grupach z uwagi na sytuację z epidemią jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą. Zajęcia poszczególnych grup zostaną uruchomione przy min 5 zapisanych osobach.

Linki do zajęć online zostaną rozesłane osobom, które dokonają zapisu na zajęcia. W przypadku braku możliwości przyjścia osobiście na zajęcia, zawsze można skorzystać z opcji treningu online!

Poniedziałek/środa 9:30–10:20
Grupa ogólna (dla wszystkich)

W klubie i online

Poniedziałek godz. 20:45 / środa godz.20:15
Grupa ogólna (dla wszystkich)

TYLKO ONLINE

Wtorek/czwartek godz. 18:10-19:00
Grupa początkująca

TYLKO W KLUBIE

Wtorek/czwartek godz. 19:00-20:15
Grupa zaawansowana/średnia

TYLKO ONLINE

Wtorek/czwartek godz. 20:15-21:05
Grupa ubiegłoroczna/początkująca

W klubie i online

Honorujemy karty Multisport na zajęcia stacjonarne i online na grupy pocztkujące.

KODY - ważne są tylko tego samego dnia, w którym zostały wygenerowane