top of page

FIGHT CLUB

Choy Lee Fut Fight Club oferuje nauczanie walki sanda na wszystkich poziomach zaawansowania .  Zajęcia są prowadzone w sposób bardzo metodyczny, zaczynając od poznania mechaniki ciała, ogólnego wzmocnienia, poprawy równowag i pracy nóg. Nastepnie ćwiczy sie tzw. „walkę z cieniem”. Później nastepuje trening z partnerem w celu doskonalenia prawidłowego stosowania ataku i obrony, uników oraz poznania taktyki i strategie walki. Walka sanda obejmuje przede wszystkim kopniecia, uderzenia, przechwyty, obalenia i rzuty.

SANDA-  Choy Lee Fut

Sanda w tłumaczeniu oznacza wolną walkę, znana jest pod nazwą sanshou. Walki sanshou  w pełnym kontakcie rozgrywane są na Mistrzostwach Świata Wushu . Jest to metoda walki zobywająca coraz większe uznanie na całym świecie.  W Chinach organizowane są specjalne turnieje, walki pokazowe z udziałem najlepszych zawodników sanshou. Metoda obejmuje nie tylko uderzenia i kopnięcia, ale rzuty, podcięcia, uczy chwytów i walki w parterze. Zawodnicy sanshou z powodzeniem rywalizuja z zawodnikami z kickboxingu, muay thai. Choy Lee Fut słynie nie tylko ze wspaniałych form, lecz też skutecznych technik walki, uderzeń i kopnieć na wszystkie poziomy, ciosów łokciami i kolanami, walką w bliskim dystansie i w zwarciu.

KICKBOXING  

Sport walki, w którym walczy się stosując zarówno bokserskie ciosy pięścią, jak i kopnięcia. Sport rozwijający w sposób holistyczny umiejętności fizyczne takie jak: siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, poczucie rytmu. Dodatkowo rozwijający cechy psychiczne takie jak panowanie nad stresem, poczucie własnej wartości, czy pewność siebie.

D4D0F05D-F954-48B1-AC94-EA7C28758458.jpg
bottom of page