Centrum Wing Sing Tong Choy Lee Fut Chen Family kontynuuje idee jej założyciela Sifu Grzegorza Ciembroniewicza – prekursora chińskich sztuk walki w Polsce, który 30 lat temu sprowadził system Choy Lee Fut i Luohan Qigong do Polski, rozwijał i propagował go pod okiem mistrza dr Chen Yong Fa, który po pięciu pokoleniach swoich przodków jest jedynym jego spadkobiercą. To gwarantuje autentyczność przekazu tej prastarej wiedzy, skuteczność oferowanych metod, a także atmosferę opartą na szacunku, życzliwości, wzajemnej pomocy – wartościach tak ważnych dla tradycyjnych chińskich mistrzów. Sifu Grzegorz Ciembroniewicz wychował wierną jego ideom kadrę instruktorską, która kontynuuje jego pracę. Bezpośredni nadzór mistrza Chen Yong Fa gwarantuje, że instruktorzy posiadają wiedzę i umiejętności, a także postawę moralną – niezbędne do tego by nauczanie było skuteczne, zgodne z duchem i wymaganiami tradycyjnej szkoły kung fu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Centrum Choy Lee Fut Chen Family Kraków jest największym miejscem treningowym w Krakowie, gdzie można poznać chińskie sztuki walki tradycyjne Kung Fu Choy Lee Fut, Sandę, Kickboxing, Luohan Qigong oraz Tai Chi. Treningi prowadzone są na dwóch salach treningowych o łącznej powierzchni 300 m2. Wykwalifikowana kadra instruktorska o nieprzeciętnych umiejętnościach i bogatym doświadczeniu w prowadzeniu zajęć z dziećmi i dorosłymi. Większość instruktorów to Mistrzowie Świata, Europy i Polski w kung fu/wushu , sanda, lei tai i shuaijiao.

Oferujemy różnorodne zajęcia dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Bogata oferta treningowa pozwoli dobrać odpowiedni rodzaj zajęć dla każdego.

Z zakresu chińskich sztuk walki prowadzone są tradycyjne treningi Kung Fu Choy Lee Fut w grupach z podziałem na stopnie zaawansowania.

Sanda i Kickboxing pozwolą na naukę skutecznej samoobrony.

Dla zainteresowanych chińskimi metodami zachowania zdrowia prowadzone są zajęcia Luohan Qigong, Tai Chi Chuan i Gimnastyka dla seniora. Treningi również odbywają się z podziałem na stopnie zaawansowania.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i harmonogramem zajęć.

 

CENTRUM CHOY LEE FUT CHEN FAMILY KRAKÓW 

ul. Królewska 51

30-081 Kraków

Telefon: 12 626-12-38

E-mail: sekretariat.clf@gmail.com 

FACEBOOKhttps://www.facebook.com/clf.polska/

HONORUJEMY PROGRAMY: