top of page


Małgorzata Ładecka   Gabinet SanBao

chiński masaż meridianowy

 

WWW.GABINET-SANBAO.PL

Pozwól sobie na czas relaksu i regeneracji

dla poprawy kondycji fizycznej i samopoczucia

W ofercie Gabinetu SanBao znajdziesz profesjonalne usługi masażu energetycznego i relaksacyjnego wykonywanego w oparciu o techniki wywodzące się z tradycyjnej medycyny chińskiej, czyli:

 

 • Masaż meridinowo-akupunkturowy (terapia AMM)

 • Masaż TUI NA (w tym akupresura, bańka chińska, gua sha, moksa)

 • Masaż energetyczny  głowy, szyi i karku

 • Masaż relaksacyjny pleców, stóp  lub całego ciała

 • Tao brzucha (masaż Chi Nei Tsang / detoksykacja, masaż brzucha odchudzający i antycelulitowy)

 • Naświetlanie Lampą TDP (podczerwień + płytka mineralna)

 • Masaż olejkiem aromatycznym i bańką chińską

 • Indywidualne sesje ćwiczeń qigong, nauka automasażu.

 

Ta oferta jest dla Ciebie, szczególnie gdy:

 • Jesteś przemęczony, w pracy poddawany presji czasu i stresu, prowadzisz siedzący tryb życia;

 • Potrzebujesz regeneracji po intensywnych i wyczerpujących ćwiczeniach sportowych;

 • Cierpisz na bóle pleców i karku, bóle lędźwi, kolan, stawu barkowego, rwę kulszową czy bóle głowy;

 • Szukasz terapii wspomagajacej przy bezsenności, nerwicach, nadciśnieniu,  dolegliwościach okresu menopauzy, nadwadze  i przewlekłym zmęczeniu oraz podczas kuracji leczniczych/ odchudzających.

 

Umów się  już dziś na wizytę pod nr telefonu: 601 230 948

Adres: Kraków, ul. Królewska 51

wejście od ul. Kijowskiej przez Centrum WST Choy Lee Fut

Strona internetowa: www.gabinet-sanbao.pl

MASAŻ TUI NA  * MASAŻ WSCHODNI * TERAPIA MERIDINOWA  AMM  * TAO BRZUCHA * BAŃKA CHIŃSKA * MOKSA * QIGONG              


Tui Na to tradycyjna forma masażu leczniczego stosowana w Chinach już ok. 2 tysiące lat p.n.e. w celach profilaktycznych i leczniczych. Polega ona na stosowaniu połączenia mobilizacji stawów, rozciągania, masażu mięśni,  stymulacji punktów akupresurowych, moksy i baniek.  Masaż Tui Na ma na celu przywrócenie harmonii przepływu energii w ciele oraz detoksykację organizmu.

Masaż meridianowo-akupunkturowy (terapia AMM) to bezbolesna technika terapeutyczna  wykorzystująca masaż i akupresurę  oparta o tradycje medycyny chińskiej. Jest to terapia meridianowa opracowana przez TAO Niemcy & Austria, polegająca na stymulacji punktów akupunkturowych na ciele oraz regulacji przepływu energii w meridianach, celem wyrównania jej nagromadzenia lub braku   ( będących źródłem chorób i złego samopoczucia) i przywrócenia prawidłowego obiegu.  Celem terapii jest  uruchomienie naturalnych sił samo-uzdrawiania człowieka.  AMM to również zabiegi wzmacniające system immunologiczny (Wei Qi) oraz terapia blizn.

Zabieg polega na “masażu” kanałów energetycznych przy użyciu mosiężnej pałeczki i trwa około godziny. W celu osiągnięcia pożądanych rezultatów zaleca się serię minimum 10ciu zabiegów. Dla zintensyfikowania, przyspieszenia i ukierunkowania działania stosuje się  terapie uzupełniające takie jak bańki, moksa, skrobak (Gua Sha), terapia kolorami, olejkami eterycznymi, elektroterapia, magnetoterapia i zalecenia dietetyczne.

Chi Nei Tsang, jest masażem brzucha, wywodzący się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Uwalnia organizm od napięć i toksyn, blokad emocjonalnych, dzięki czemu energia "czi" przepływa swobodnie przez całe ciało. Masaż Chi Nei Tsang:

 • wzmacnia i oczyszcza wewnętrzne organy jamy brzusznej

 • likwiduje napięcie mięśni brzucha

 • poprawia dopływ krwi do organów, a tym samym przyspiesza przemianę materii i pozbywanie się przez organizm ubocznych produktów metabolizmu.

 

Masaż bańką chińską  stosowany jest tak w formie masażu mięśni jak i drenażu limfatycznego. Efektem zastosowania baniek (zarówno miejscowo na punkty akupunkturowe jak również w formie masażu) jest tu pobudzenie krążenia krwi (a wiec  lepsze odżywienie tkanek, poprawa jędrności i elastyczności), lepsza przemiana materii (redukcja tkanki tłuszczowej), relaks i odprężenie. Ze względu na swoje właściwości i głębokie działanie masaż bańką chińską jest bardzo skuteczną, alternatywną, metodą odtruwania organizmu, pomocny w walce z chronicznym bólem, chorobami układu oddechowego, problemami limfatycznymi, stanami zapalnymi, apatią i brakiem energii; pomocny w walce z łuszczycą, problemach z prostatą, przy dolegliwościach o podłożu wirusowym, a także jako wsparcie innych terapii. Jest szczególnie skutecznym i bezinwazyjnym wsparciem przy odchudzaniu i w walce z cellulitem. Dodatkowy efekt uzyskuje się przez zastosowanie do masażu naturalnych olejków eterycznych.

bottom of page